21 czerwca 2022

„Orzeł Targówka – 2022”

Nagroda Burmistrza Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy – mosiężna statuetka „Orzeł Targówka” - przyznawana jest uczniom w Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy odznaczających się najlepszymi wynikami w nauce, sukcesami w olimpiadach, konkursach, zawodach sportowych oraz charakteryzujących się wzorową postawą uczniowską i aktywnością społeczną.

Z ogromną dumą i radością informujemy, że w tym roku szkolnym tytuł „Orła Targówka – 2022” w kategorii szkół ponadpodstawowych zdobyła nasza absolwentka, uczennica klasy 3/2 – Magdalena Włodarkiewicz.

Ta sympatyczna, skromna i uśmiechnięta dziewczyna śmiało może być źródłem inspiracji dla innych. Na swoim koncie ma bowiem wybitne osiągnięcia sportowe – jest trzykrotną mistrzynią Polski w pływaniu stylem klasycznym.

Sukcesy sportowe łączy z bardzo wysokimi wynikami w nauce. Ponadto reprezentowała nasze liceum w konkursach przedmiotowych z chemii i języka niemieckiego. Magda jest również absolwentką programu DSD II. W tym roku szkolnym zdała międzynarodowy egzamin z języka niemieckiego i uzyskała Dyplom Języka Niemieckiego na poziomie C1 – czyli najwyższy stopień możliwy do osiągnięcia poza granicami Niemiec. Poza tym Magda zdała egzamin z języka angielskiego SAT, czyli ustandaryzowany test dla uczniów szkół średnich w USA i po maturze rozpoczyna studia w USA.

Gratulujemy Magdzie i mamy nadzieję, że spełni wszystkie swoje marzenia i zrealizuje zamierzone cele.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!