22 września 2022

Wyjazd integracyjny

Żarty, śmiech, zadowoleni uczniowie, nawiązane przyjaźnie z rówieśnikami oraz wychowawca, który miał okazję poznać potencjał swojej klasy. Tak w skrócie (dużym skrócie) można opisać wyjazd integracyjny klasy 1D.

Integracja klas odbyła się miedzy 5 a 7 września 2022. W ośrodku wypoczynkowym Bęsia w miejscowości o tak samo brzmiącej nazwie. W wjeździe wzięły udział klasy 1 oraz klasa 0F z wychowawcami naszego liceum. Trzy dni zostały wypełnione zabawami oraz grami integracyjnymi. Dyskoteka, która odbyła się wieczorem z wtorku na środę długo pozostanie w pamięci organizatora. Klasy przejęły pałeczkę i rozkręciły wspaniałą imprezę, którą ośrodek Bęsia nad Bęsią oraz animatorzy będą długo i ciepło wspominać.

Wspólne spędzanie czasu z wychowawcami pozwoliło uczniom poznać oczekiwania nauczycieli oraz powiedzieć czego sami oczekują od szkoły i procesu edukacji.

Ale… kto ma dziś czas czytać długie sprawozdania. Niech przemówią zdjęcia z wyjazdu integracyjnego klasy 1D.

P. Krusiński