19 stycznia 2023

Rozgrywki o puchar dyrektora

Dobiegły końca rozgrywki grupowe w piłce koszykowej o puchar dyrektora szkoły. Rozegrano 16 spotkań. W grupie A do dalszych rozgrywek przeszły zespoły Mat-int i syndykt.

Dobiegły końca rozgrywki grupowe w piłce koszykowej o puchar dyrektora szkoły. Rozegrano 16 spotkań. W grupie B triumfowali młodzi koszykarze z zespołów 3D i Piłkarze.

Gra to za mało powiedziane! Parkiet w hali stękał z bólu, gdy zaangażowani w sportową walkę licealiści z Schumana zmagali się podczas kolejnej rundy rozgrywek o Puchar Dyrektora! Determinacja, adrenalina, błysk w oczach i koncentracja, a jednym celem: zwycięstwo! - Tak było!.. Tym razem drużyna Mateusza (który nieoficjalnie ma przydomek Kruszynka) wzięła rewanż za porażkę z młodymi wilkami z klasy 2F w poprzednim etapie rozgrywek. Mateusz biegał i trafiał jak szalony! Kuba i Wiktor wspomagali go asystami, zasłonami i blokami. Młode wilki z 2F cały czas ambitnie stawiały opór, ale widok intergalaktycznej "trójki" ostatecznie podciął im skrzydła - oto Mateusz posłał z daleka piłkę, która szybując pod dachem hali jak kometa przecięła przestrzeń nad boiskiem, by wpaść czysto w obręcz i odgłosem muśniętej siatki kosza pogrzebać nadzieję pokonanych. Triumf Kruszynki i jego drużyny był całkowity! Na szczęście młode wilki z 2F zdobyły honorowy punkt i z tym pozytywnym akcentem przystąpią do kolejnych rozgrywek. Wszystkim graczom gratulujemy postawy fair play i wspaniałych emocji!