Osiągnięcia

ROK SZKOLNY 2021/2022

  • Emilia Ratajczak – finalistka Olimpiady Języka Francuskiego
  • Maja Rauszer – awans do Mistrzostw Świata Dance World Cup w tańcu nowoczesnym
  • Iga Figurska –  3 miejce w Mistrzostwach Polski Łów Kick w kickboxingu
  • Magdalena Włodarkiewicz - Międzynarodowy Dyplom Języka Niemieckiego DSD II poziom C1
  • Katarzyna Kędzia - Międzynarodowy Dyplom Języka Niemieckiego DSD II poziom C1
  • Aleksandra Symonowicz - Międzynarodowy Dyplom Języka Niemieckiego DSD II poziom C1
  • Wiktoria Orłowska - Międzynarodowy Dyplom Języka Niemieckiego DSD II poziom B2
  • Matylda Jabłonowska - Międzynarodowy Dyplom Języka Niemieckiego DSD II poziom B2
  • Daniela Kamińska - Międzynarodowy Dyplom Języka Niemieckiego DSD II poziom B2
  • Alicja Stencel - Międzynarodowy Dyplom Języka Niemieckiego DSD II poziom B2
  • Jakub Bełdycki - Międzynarodowy Dyplom Języka Niemieckiego DSD II poziom B2
  • Martyna Maślanka - Międzynarodowy egzamin z języka niemieckiego poziom C1
  • Zuzanna Piechocka – laureatka Rozrywek matematycznych
  • Kamil Jóźwik – laureat Rozrywek matematycznych
  • Adam Bereżnicki – wyróżniony w Rozrywkach matematycznych
  • Sebastian Czarnik – wyróżniony w Rozrywkach matematycznych
  • Magdalena Włodarkiewicz – złota medalistka Mistrzostw Polski

ROK SZKOLNY 2020/2021

  • Wojciech Drabot – Orzeł Targówka
  • Krzysztof Gauk – finalista Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Politologii
  • Piotr Domański – finalista 33 Olimpiady Filozoficznej
  • Zuzanna Piechocka – 1 miejsce w Konkursie Fotograficznym
  • Michał Siatkowski – 2 miejsce w Konkursie Translatorskim „Pudełko wyobraźni”
  • Martyna Szczygieł – stypendystka  m. st. Warszawy SAPERE AUSO
  • Anastazja Piórkowska – stypendystka Prezesa Rady Ministrów
  • Piotr Penkala – stypendysta Prezesa Rady Ministrów

ROK SZKOLNY 2019/2020

NASZE GWIAZDY

  • Piotr Domański kl. 2A – FINALISTA Olimpiady Filozoficznej

  • Michał Siatkowski kl. 1/4 – wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX

  • Anna Sielewicz kl. 1/1– wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX

  • Marta Gańko kl. 1A – wynik dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX

  • Oliwia Malinowska kl.3B – Międzynarodowy Egzamin Deutsches Sprachdiplom II

  • Jakub Wierzbicki kl. 3B – Międzynarodowy Egzamin Deutsches Sprachdiplom II

  • Kamil Józwik kl. 1/4 – laureat w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Galileo

  • Nadia Banaszek kl. 1/1 – laureat w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Galileo

  • Julia Nowacka kl. 1/5 – laureat w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Galileo

  • Krzysztof Bielik kl. 1 D – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Eureka”

  • Maciej Gorczyca kl. 1 D – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Eureka”

  • Piotr Penkala kl. 1 D – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Eureka”

  • Ewa Sionek kl. 1 D – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Eureka”

  • Julia Krakowiak kl. 1/3 – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Galileo

  • Gabriela Wronka kl. 1/4 – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Galileo

  • Olga Zakrzewska kl.1/1 – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Galileo

  • Jan Rudnicki kl.1/1 – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Galileo

  • Mikołaj Słoński kl.1/2 – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Galileo

  • Magdalena Włodarkiewicz kl.1/2 – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Galileo

  • Małgorzata Ignaczewska kl.1/5 – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Galileo

  • Gabriela Plechewska – wyróżnienie, Ogólnopolski Konkurs Eko-Planeta

  • Maks Borakowski kl. 1/1 – wyróżnienie, Ogólnopolski Konkurs Eko-Planeta

  • Patrycja Gelak kl. 3B – otrzymała Certyfikat Delf B1 potwierdzony przez Jury National Fr.

  • Alicja Lis kl. 3B – otrzymała Certyfikat Delf B1 potwierdzony przez Jury National Fr.

  • Matej Pakulski kl. 3B – otrzymał Certyfikat Delf B1 potwierdzony przez Jury National Fr.

  • Małgorzata Pieniążek kl. 2C – otrzymała Certyfikat Delf B1 potwierdzony przez Jury National Fr.

  • Małgorzata Pawlak kl. 1/3 – otrzymała Certyfikat Delf B1 potwierdzony przez Jury National Fr.

  • Wojciech Drabot kl. 2B – 4 miejsce w województwie mazowieckim w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego DEUTSCHFREUND

  • Alicja Stencel kl. 1/2 – 11 miejsce w województwie mazowieckim w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego DEUTSCHFREUND

  • Magdalena Włodarkiewicz kl. 1/2 – 11 miejsce w województwie mazowieckim w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego DEUTSCHFREUND

  • Joanna Oleksy  1 B  – 21 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym „Olympus”

  • Mateusz Wiśnios  1 C – 43 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym „Olympus”

  • Agata Świderska 1 B –  45 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym „Olympus”

  • Marcin Dębski 1 C – 46 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym „Olympus”

  • Róża Rowicka 1 B – 50 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym „Olympus”

  • Julia Wieczorek 1 B – 66 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym „Olympus”

  • Iga Figarska, Karolina Lamka, Wiktoria Szlaga kl.1E – I miejsce- Dzielnicowy Konkurs Na Najbardziej Kreatywną Reklamę w Językach Obcych

  • Klaudia Kanabus, Aleksandra i Nadia Mądry z kl. 1E – III miejsce- Dzielnicowy Konkurs Na Najbardziej Kreatywną Reklamę w Językach Obcych

  • Natalia Tylek kl. 2C – etap rejonowy w XV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o UE

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

NASZE GWIAZDY

  • Julia Osiecka kl. 1 A – wyróżnienie w konkursie recytatorskim „Promieniowanie ojcostwa”

  • Piotr Miecznikowski kl. 2B – wyróżnienie w konkursie recytatorskim „Odpowiednie Dać Obce Słowo”

  • Karol Piotrowski kl. 3A – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym – „75 rocznica bitwy o Monte Cassino”

  • Izabela Porowska kl. 1B – najlepsze wyniki z Ogólnopolskiego Konkursu z języka angielskiego FOX

  • Nina Wasilewska kl.  1B – najlepsze wyniki z Ogólnopolskiego Konkursu z języka angielskiego FOX

  • Aleksandra Markiewicz kl. 1C – najlepsze wyniki z Ogólnopolskiego Konkursu z języka angielskiego FOX

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

NASZE GWIAZDY

Cheng Kacper, Muszyński Mikołaj, Musiałowski Bartłomiej, Wilske Mateusz,, Korjat Adrian– 3 miejsce w zawodach dzielnicowych koszykówki

Dominik Kluczny  kl. 2A- złoty medal w zapasach juniorów w wadze do 63 kg w Mistrzostwach Warszawy

Wolontariusze: Urszula Kacperska, Zuzanna Truszewska, Anna Węclewska, Maja Głuchowska z kl.2A

Katarzyna Szafrańska kl. 3A- II etap Olimpiady Chemicznej, uzyskała Stypendium Rady Ministrów
Aleksandra Kandalska kl. 3A- II etap w Olimpiadzie Filozoficznej

Turniej Jednego Wiersza SCEK Warszawa – finał turnieju: Krzysztof Paczkowski z kl. 2A, Kornelia Czarnecka-kl. 2A, Oliwia Cichońska-kl. 1B, Adrianna Biedrzycka z kl. 1B, która uzyskała wyróżnienie za zaprezentowanie swojego wiersza podczas finałowego spotkania oraz wydrukowanie go w almanachu wydanym przez SCEK

Karol Piotrowski z kl. 2A- etap wojewódzki w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Solidarności

Kornelia Czarnecka i Kacper Komorski – klasa 2A oraz Aleksandra Kandalska i Katarzyna Szafrańska z klasy 3A – laureaci konkursu „Rozrywki Matematyczne 2018”

 

ROK SZKOLNY 2016/ 2017

Sukcesy Liceum

– etap rejonowy: Karol Murgrabia 3A – fizyka, Maria Olszanowska 3A – j.polski
– udział w etapie szkolnym konkursu z j.angielskiego Aleksandra Pincel, Maria Olszanowska 3A; Aleksandra Kandalska 2A
– wyróżnienie w uczniowskim festiwalu filmowym o motywie wiodącym Wisły – Dominik Szymański kl 2B
– laureat Dzielnicowego Konkursu Filmowego „Stolica centrum życia” – Iga Panuszewska kl 1A
– I miejsce w Mistrzostwach Siatkówki Dzielnicy Targówek: Łukasz Kwarciński, Jakub Sotomski, Karol Kowalewski, Bartek Świerat, Jakub Możdżyński – klasa 3B, Dzięcioł Bartek, Janek Pierwoła , Jakub Sławiński –klasa 2B, Mikołaj Muszyński, Kacper Cheng –klasa 1A,
– I miejsce w Szkolnej Lidze Siatkowej szkół ponadgimnazjalnych – Łukasz Kwarciński, Jakub Sotomski, Karol Kowalewski, Bartek Świerat, Jakub Możdżyński – klasa 3B, Dzięcioł Bartek, Janek Pierwoła, Jakub Sławiński –klasa 2B,
– III miejsce w Mistrzostwach Warszawy w judo- Łukasz Zajączkowski kl 2B
– V miejsce w Mistrzostwach Polski w judo – Łukasz Zajączkowski kl 2B
– dwa srebrne medale w zapasach w Olimpiadzie dla Młodzieży – Dominik Kluczny kl 1A
– udział w zawodach k olarskich Poland Bike Marathon i Meridia Mazovia Maraton Kingi Matuszewskiej kl 1A
– Teatralia III miejsce Daria Huzar kl 1A, wyróżnienie – Zuzanna Suchorab, Zuzanna Truszewska kl 1A
– Asteriada Mazowiecki Konkurs Muzyczno Taneczny I miejsce – Zuzanna Suchorab kl 1A, udział-Zuzanna Truszewska kl 1A
– 7 miejsce w Olimpiadzie Destination Imagination we Wrocławiu grupa kreatywna kl 2A
– wyróżnienie dla patio w II edycji Warszawskiego Konkursu „Najlepsze szkolne i przedszkolne przestrzenie uczenia się”. Ideą tego wydarzenia jest promowanie innowacyjności w architekturze, miejscach związanych z edukacją.
– udział w Międzynarodowym programie naukowym World Biotech Tour – Katarzyna Szafrańska kl 2A
– przystąpienie do egzaminu FCE 16 licealistów
– IV miejsce w Międzyszkolnych Zawodach „Na ratunek” – 14 uczniów z klasy 1A
– udział w teście Coopera – 18 uczniów z kl 1A
– Uczniowie klasy 2LO stworzyli świetny filmik, który brał udział w konkursie organizowanym przez firmę ADAMED w ramach programu naukowo-edukacyjnego i wygrali 10000 zł na sprzęt do Laboratorium Chemicznego.
– Uczniowie kl IIIB uzyskali na koniec ubiegłego roku szkolnego najwyższą średnią na Targówku i uzyskali za to nagrodę 1000zł (wyjście do Teatru).
– członek Prezydium Młodzieżowej Rady m.st. Warszawy Wioletta Błyskosz kl 3B

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

NASZE GWIAZDY

I miejsce Warszawska Nagroda Edukacji Kulturalnej dla SchumTV: kl. 2B – Karol Kowalewski, Oliwia Korczak, Natalia Dąbrowska

Maja Laszkowska kl.2A- Olimpiada z języka francuskiego- II etap


Kuratoryjny Konkurs Taneczny Piruet- wyróżnienie w kat. jazz: Natalia Dąbrowska z klasy 2B

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego  FOX- Aleksandra Pincel z kl. 2A- wynik dobry