Np.

Nazwisko i nazwisko nauczyciela

dzień tygodnia

godzina

1

BACZKURA JACEK

czwartek

14:35-15:20

2

BALCERAK EWA

wtorek

7:30-8:30

3

BELISARIO GUSTAVO RODRIGUES

wtorek

14:35-15:20

4

BĘCŁAWSKI MARIUSZ

piątek

12:40-13:25

5

BIŃCZYK-RÓŻAŃSKA ALEKSANDRA

poniedziałek

15:30-16:15

6

CERYNGIER AGNIESZKA

czwartek

15:20-16:05

7

CZERNIAKOWSKI ROBERT

piątek

15:30-16:30

8

DUDYK ADAM

czwartek

15:20-16:05

9

FRĄCZAK ANETA

środa

17:00-18:00

10

GIZIŃSKA ANNA

środa

13:40-14:25

11

GREGORCZYK GRAŻYNA

środa

7:30-8:30

12

JABŁOŃSKA JOLANTA

środa

18:00-18:45

13

JAKACKA  ANNA

środa

7:00-8:00

14

JAROS RENATA

poniedziałek

7:55-8:55

15

JAWORSKI TADEUSZ

piątek

15:30-16:30

16

JĘDRYSIK ANNA

piątek

15:30-16:15

17

KAMIŃSKI ANDRZEJ

wtorek

13:30-14:15

18

KARPIŃSKI BARTOSZ

czwartek

15:30-16:15

19

KĄKOLECKA JUSTYNA

czwartek, piątek

7:30-8.00

20

KMIECIK ANETA

wtorek

7:00-8:00

21

KONSTANCIUK AGNIESZKA

wtorek

14:35-15:20

22

KORJAT KATARZYNA

poniedziałek

17:00-17:30

23

KOWALCZYK ALINA

poniedziałek, środa

7:30-8:00

24

KOWALSKI ARTUR

czwartek

12:40-13:25

25

KRAWCZYK JOANNA

środa

7:30-8:30

26

KRUSIŃSKI PAWEŁ

wtorek, czwartek

8:00-8:45

27

KRZYMIŃSKI BARTOSZ

czwartek

7:55-8:55

28

KRZYSZCZUK ANETA

środa

9:50-10:35

29

KUTROWSKA-CZARNIK EWA

poniedziałek, środa

7:30-8:00

30

ŁUKASIEWICZ BEATA

poniedziałek

18:00-18:45

31

MARCZEWSKA WIOLETTA

wtorek

8:40-9:40

32

MATERNA HANNA

środa

8:55-9:40

33

MAZUR URSZULA

środa

7:15-8:00

34

MODZELEWSKA KAMILA

środa

13:30-14:20

35

MONT MARTA

poniedziałek

1425-15:20

36

NAKIELSKA URSZULA

środa

15:30-16:15

37

NAWARA  AGATA

środa

16:15-17:15

38

OGRODZKA JOANNA

poniedziałek

15:20-16:05

39

OSTROWSKA BEATA

czwartek

7:15-8:00

40

RAKOWSKA DOROTA

wtorek, czwartek

8:00-8:45

41

ROMANOWSKA MARZENA

wtorek

18:00-18:45

42

ROMSKA AGATA

poniedziałek

8:00-8:45

43

RÓŻAŃSKA JOLANTA

piątek

14:35-15:20

44

RUDZIK ANNA

środa

14:30-15:15

45

RUSINEK JOANNA

środa

8:50-9:50

46

RYTKA SZYMON

piątek

12:40-13:25

47

SKONIECZNA ANNA

czwartek

15:20-16:10

48

SZWEDO  MICHAŁ

czwartek

9:00-10:00

49

TEKIEŃ AGNIESZKA

czwartek

8:00-8:45

50

WAKUŁA WIOLETTA

wtorek

14:35-15:20

51

WALĄG AGNIESZKA

czwartek

12:00-13:00

52

WALCZYK EDYTA

piątek

14:25-15:25

53

WARZOCHA-PALUSZKIEWICZ KARINA

środa

13:30-14:30

54

WEREMCZUK-MARCZYŃSKA EWA

wtorek

8:00-9:00

55

WIELICZKO ALEKSANDRA

środa

15:20-16:05

56

WILCZYŃSKI ARKADIUSZ

czwartek

11:40-12:25

57

ZUZIAK DOMINIK

piątek

16:30-17:30