03 czerwca 2024

Sprawdziany predyspozycji i kompetencji językowych

UWAGA: Z DNIEM 11.06.2024 R. ZOSTAŁ ZNIESIONY PRÓG PUNKTOWY ZE SPRAWDZIANU KOMPETENCJI JĘZYKOWYCH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DO ODDZIAŁÓW DWUJĘZYCZNYCH (KLASA 1A I 1B).

SPRAWDZIAN PREDYSPOZYCJI JĘZYKOWYCH DO ODDZIAŁU WSTĘPNEGO 0F:

5 czerwca 2024 r. (środa) godz. 15:00 odbędzie się sprawdzian predyspozycji językowych do klasy wstępnej.

Kandydaci przychodzą na sprawdzian do szkoły, w której jest najwyżej umieszczona na liście preferencji klasa wstępna.

Na sprawdzian zapraszamy z:

1. legitymacją szkolną lub innym dokumentem tożsamości
  2. piszącym długopisem w kolorze czarnym lub niebieskim

SPRAWDZIAN KOMPETENCJI JĘZYKOWYCH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DO ODDZIAŁÓW DWUJĘZYCZNYCH:

7 czerwca 2024 r. (piątek) godz. 13:30 odbędzie się sprawdzian kompetencji z języka angielskiego do klas dwujęzycznych.

Kandydaci przychodzą na sprawdzian do szkoły, w której jest najwyżej umieszczona na liście preferencji klasa dwujęzyczna z językiem angielskim.

Na sprawdzian zapraszamy z:

1. legitymacją szkolną lub innym dokumentem tożsamości
  2. piszącym długopisem w kolorze czarnym lub niebieskim

Sprawdzian odbędzie się w godzinach 13:30-15:30.

Kandydatów zapraszamy do szkoły 15 minut przed rozpoczęciem sprawdzianu.

Sprawdzian trwa 120 minut i jest oceniany w skali 0-95 punktów.

Wynik sprawdzianu (punktowy) mnożony jest przez współczynnik  0,27 i dodawany do pozostałych punktów rekrutacyjnych.

DRUGI TERMIN SPRAWDZIANU KOMPETENCJI JĘZYKOWYCH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DO ODDZIAŁÓW DWUJĘZYCZNYCH:

JĘZYK ANGIELSKI - 21 czerwca 2024 r. godz. 13:30

DRUGI TERMIN SPRAWDZIANU PREDYSPOZYCJI JĘZYKOWYCH DO ODDZIAŁU WSTĘPNEGO 0F:

25 czerwca 2024 r . godz. 10:00

Drugi termin na przeprowadzenie sprawdzianów kompetencji i predyspozycji językowych przeznaczony jest  dla kandydatów, którzy z przyczyn niezależnych nie przystąpili do niego w pierwszym terminie, pod warunkiem, że ten oddział został wskazany we wniosku złożonym do 29 maja br.