15 października 2024

Artifex Docendi 2024 i nagroda Burmistrza Dzielnicy Targówek

Serdecznie gratulujemy Pani Urszuli Nakielskiej, nauczycielce języka francuskiego w CXXXVII LO im. Roberta Schumana z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie, zdobycia tytułu Artifex Docendi (Mistrz Nauczania)!

Tytułem Artifex Docendi nagradzani są nauczyciele nominowani przez rady rodziców, samorządy uczniowskie i rady pedagogiczne z poszczególnych placówek oświatowych.

Tak mówią o nagrodzonej współpracownicy:

Joanna Ogrodzka: Wspaniała osoba, bardzo ciepła, empatyczna przede wszystkim świetnie przygtowana zawodowo, profesjonalistka w dziedzinie informatyki. Cieszę się, że jest częścią naszego zespołu i że jest moją bliską koleżanką.

Dominik Zuziak: Hej Ulu! Jesteś niesamowicie sympatyczną, życzliwą, bezcenną koleżanką. Bez ciebie wydruk świadectw nigdy by mi nie wyszedł. Jesteś inspiracją, więc cieszę się że z tobą pracuję. Cieszę się, że jesteś w Schumanie.

Anna Jakacka: Ula Nakielska to wspaniała nauczycielka. Jest nauczycielem z pasją. Ta nagroda jest uhonorowaniem jej wieloletniej pracy. Ula, gratujluję.

Aneta Krzyszczuk: Uleńko, gratuluję z całego serca, bardzo się cieszę, że dostałaś tą nagrodę. Absolutnie ci się należała za to co robisz, a robisz bardzo dużo dla szkoły. Jesteś wspaniałym nauczycielem i wspaniałą koleżanką. Gratuluję jeszcze raz.

Nagrodę Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy otrzymała pani wicedyrektor Joanna Krawczyk za 25 lat pracy na rzecz budowania szkoły im. Roberta Schumana.